| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gerberko,
teď jsem dočetla tvoje příspěvky. Musím říct, že já tomu taky nerozumím, jak to je s těma ušima - a doktorka se přiklání tedy k té operaci? Třeba mu to pomůže.... Já jsem na odstranění nosní mandle byla se starší dcerou v roce 2001, to jí bylo tehdy 5 let a snášela to velice dobře, jenomže tenkrát nedávali klasickou narkózu, jenom si pamatuje, že čichla k nějakému plynu a usnula. Já čekala v takovém předpokoji a za cca 5 minut mi ji přinesli a dali do postýlky, tam se prospala a hned byla jak čertík. Ani jí netekla krev, nic, jenom byla taková bílá jak stěna. Po zákroku jsme šli odpoledne domů - zákrok jí dělali ráno v 9 hodin a asi ve 14 nás propouštěli. Pak jsme šli ještě za týden na kontrolu. Dceři to tenkrát pomohlo od ustavičných kašlů a zahlenění, od té doby měla klid. S mladší se na to bojím jít, ona opravdu na všechno moc silně reaguje a já se prostě bojím. Tak vám budu tedy moc držet palce, ať to dobře zvládnete a do té školky ho už nedávej, ať ti tam ještě něco nechytí.
P.S. Po té operaci si matně pamatuju, že jsem dávala jenom tekutou stravu - jogurty, mixované polívky, nastrouhané ovoce, bramborovou kaši apod. Za pár dní to bylo úplně O.K. Držím všechny palce ~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.