| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zhroutila? Vždyť ženská na mateřský, jede nonstop. A hroutí se? Na to nemá, tedy spíš nemůže mít čas. U nás je toto věčné téma. Před svatbou (rok zpět) byl manžel úplně jiný člověk, se vším se mi sám od sebe snežil pomáhat. Dělal v Praze a i přes to jezdil často domů mnohem dříve než v pátek - což je středa a pomáhal mi se vším. Než jsem přišla z práce, měla jsem vše hotové a teplou večeři na stole. Pak jsem otěhotněla - plánovaně, vzali jsme se a konec všeho. Dnes mi to přijde jako velká přetvářka, abych si ho vzala. Chtěl se naučit prát, byla jsem překvapená, ale ráda, že jsem potkala takovýho chlapa, ale dnes, když mu řeknu, zapni pračku, tak to neumí. Mám ještě 10 letou dceru, která není jeho, ale na pár nedorozuměními, které ale před tím také nebyly, je to v pohodě. Teď si nevšimne doma ničeho a nehne ani prstem. Před tím pořád rád uklízel, pořád něcco předělával....Jde mi to na nervy. A až budu muset nastoupit po MD do práce, tak mi těžko pomůže, když je pryč. A já ke své práci budu mít ještě starosti s dětma, školka, škola, vaření, učení, uklízení a to mámm asi jako bonus. Chlap má jen práci, a pak koníčky, ženský s dětma skoro končí život. Jo a to ještě v noci stávám 4x dát jídlo malé, takže jsem vážně čilá jak rybička. Ale já si nemohu říct"Je 15 hod. šichta končí". A to ještě když bych chtěla někam jít se odreagovat, což jsem udělala jednou a sám mi to dovolil, tak jsem si vyslechla, co jsem to vlastně za mámu(ve 23 hod.jsem došla domů - tak mi totiž stanovil vycházky). Jo, na co si vlastně ženská stěžuje!!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.