| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně. Mája bude vedle kojit, uspávat miminko, bolavá po porodu, hlavu v pejru (první dítě) a vedle se bude mužíček řehňat s kamarádkou v altánku - no mě by švihlo, v mém případě by fofrem letěl i ten chlap jak špinavé prádlo. Vidím z toho rudě.
Je možné že jemu to fakt nedochází a je nejvyšší čas s tím něco dělat. Průser bude, pokud je v tom nějak zaangažovaný citově. Z popisu to tak zatím ale nevypadá. To by byl jo sakra vrchol drzosti nakvartýrovat si milenku denně domů. Na to musí být žaludek nebo evidentní hajzl.

Kdyby bylo na mně, zeptala bych se jich obou dvou, co teda, jestli chtějí být spolu, tak ať to řeknou na rovinu, ale takhle NE přátelé, tohle je MŮJ domov, chci mít klid. Zaútočila bych rovnou, vystrčila drápy, ale já bych se asi nebála výsledku - protože pokud by mi chlap a kámoška tohle dělali, hodně by mě to poznamenalo ve vztahu k němu (co si sakra myslí? Je vůl? FAKT mu to přijde normální?). Tuhle možnost jsem vynechala záměrně, myslím že přímého útoku Mája není schopna.

MÁJO, nemohla jsem v noci kvůli tomu usnout! ~;) Tohle je příliš hodně za čarou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.