| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

AHOJ HOLKY!
Tak píšu, jak jsem slíbila. Už jsme doma z té imunologie, paní doktorka malou poslouchala a říkala, že tam má zase poslechový nález - ale ne už zápal plic, ale "jen" na průduškách. Antibiotikama je prej už prolezlá, tak to nebude řešit antibiotikama, ale vzala si malou na spirometrii, já jsem tam u toho nebyla, ale prej ty hodnoty měla hraniční (má prý stažené průdušky, z toho ta dušnost, že to ta mykoplasmata dělají, může to prý být ještě zbytek infekce), tak jí dala dýchnout ventolin a šli jsme na půl hodiny do čekárny. Pak po půlhodině malou znovu poslouchala a prej už to má čistý - po tom roztažení průdušek. Vypsala malé asi 3 žádanky na krev, má tam toho hodně zaškrtaného, mám to tady, protože si na tu krev máme dojít cca do týdne, tak jsem koukala, že je tam toho hodně, asi i včetně testů na její imunitu, no jsem moc ráda, že se to hnulo dopředu. Na noc musí brát 28 dní lék na astma Singulair. Teď mám dávat ten Ventolin 3-krát denně 2 vdechy (týden), pak na den přestat a jít na poslech k obvoďačce a když to bude dobrý, když bude poslech dobrý, tak už Ventolin dál nedávat. 11.10. jsme pozváni na kontrolu.
Ptala jsem se na školu - tak do školy může, ale bez fyzické zátěže, což je jasný, tak jsem ráda. Omluvenku na TV má do konce listopadu.
No, holky, tak to jsou poslední aktuality od nás. Půjdu zkusit dát malou chvíli odpočinout, protože se mi dneska vzbudila ve čtvrt na šest ráno a už nezabrala, ale vidím to bledě. Mějte se moc hezky a Gerberko a Lipoo, pište. Ahoj a hezké odpoledne.~;((~;((~;((:-):-):-)~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.