| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Matěj se naučil na kuchyňskou minutku - vysvětlím co budeme dělat a jak dlouho to bude trvat. Už mě trochu zná tak ví, že jinak nebude nic - ani televize ani počítač. Minutku si ovšem nastavuje sám a moc se mu líbí číslo 55, já bych nastavila max. 35 min,ale on trvá na 55. Většinou pak minutka zazvoní a my pokračujeme dál,ale jen pokud chce.

Matěje hodně uklidní,když ví jak dlouho bude cvičení trvat a co budeme dělat,asi má pak pocit, že to má trochu pod kontrolou.

S písmenem L máme také problém, připadala jsem si u logopedky jako neschopný blbec. Bonbón tlačený na patro nepomáhal, sundavání papírku jazykem z patra za zuby nepomáhalo. Trochu pomohlo tlačení prstů do dlaně při vyslovení L, ale né moc. Nakonec se chytil na na mlaskání - Šimonovy pracovní listy - koník a klapání kopyt. Pak to konečně pochopil a zlepšil se.
Hodně mu pomohly cviky na uvolnění jazyka, dělali jsme celé prázdniny a konečně se mu začíná zlepšovat výslovnost, teď jsme se dopracovali k uvolňování čelisti a dýchání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.