| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak u nás žádné zdravotní problémy ve hře nebyly ale dcerka byla taky veliký mamánek. V létě jí byly 4 roky, v září nastoupila do školky a je tam spokojená, dnes tam na svoje přání bude poprvé spát, jinak jsem si pro ni chodila po obědě. Ve třech letech bych jí školkou způsobila leda tak obrovské trauma, to nezůstala ani u babičky beze mě, přestože se mají moc rády. Ve dvou letech mě potřebovala kolem sebe pořád, i když si s ní hráli starší bráchové, musela jsem být v dohledu a dosahu....
Chci tím říct:Vydrž. Nebude to trvat věčně. Teď tě potřebuje a je dobře, že se jí snažíš vyhovět a neodstrkuješ ji. Pozorování dětí na hřišti je taky fajn, moje děti v tomhle věku taky potřebovaly (na hřišti, v mateřském centru) děti nejdřív sledovat, potom se pomalu přibližovaly, až byly mezi ostatními a časem se samy zapojily. Vyplatilo se mi, netlačit, nechat tempo na nich a jenom dodávat jistotu. Vím, že to je teď hrozně náročné, ale ono se to pomaličku zlepší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.