| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

Dojanko -
výborně jste to zvládli, ty odběry!! Teď hlavně aby to všechno bylo k užitku a podle těch výsledků aby se mohlo postupovat dál - já tipuju i na tu imunitu, že to může mít nějak snížené

Jinak vše jsme - doposud - zvládli úplně na jedničku, úplně zírám ještě teď, jak to šlo hladce....malý včera byl v nejlepší pohodě, žádná nervozita, nic. Před spinkáním se ptal, jestli "už zítra půjde do nemocnice" a "jestli ho tam nějak píchnou" - tak jsem mu všechno vysvětlila, že mu dají sirupek, že nic cítit nebude atd. Ale byl hrozně hodný a spal celou noc v kuse. Dneska ráno úplné zlatíčko - sám se probudil, ptal se, jestli má pyžamko a šašíka (plyšáka), že bereme s sebou a ještě si vzal malé žluté autíčko. Cestou dobrý (akorát že teda lilo jak z konve), šli jsme zase nejdřív do té ORL ambulance, tam mu doktorka ještě jednou zkoukla krček (asi že mu nic nezačíná) a vyjeli jsme do patra na to oddělení té jednodenní chirurgie. Tam jsem ale fakt pochopila, že tam je to možné jedině bez doprovodu holky, fakt že jo, to musím uznat - je to tam místnůstka tak akorát na 8 postýlek, prostě kapacitně je to tam fakt všechno naknap. Převlíkli jsme ho do pyžamka a bačkůrek, sestra sepsala ten příjem a už ho vzala za ručku dovnitř, že jdou na pohádky a jako do školky...Fakt holky, jsem tak ráda, že zatím to vypadá výborně. Okolo třetí odpoledne mám zavolat, jak vypadá a jinak před šestou večer tam máme čekat, že ho propustí (to chodí ještě kontrola z ORL i ARO se na ně dívat).

Budeme mu prokapávat nosík 4x denně olynthem nebo nasivinem - ale ne ten sprej, ale kapky, tak to mu koupím. Jinak týden na rekonvalescenci a zeptám se, jak dlouho má mít tu jemnou stravu (kašičky atd.) - a prý nic horkého.

Jinak jsem dneska v práci, od zítra zase na ošetřovačce, tak tady vyřizuju všechno nutný

No, tak tolik zatím od nás....

Dojanko - výborné, že se malá cítila dobře, že šla ještě dneska do školy~:-D.

Kdy budou výsledky krve?? Nebo to bude postupně podle těch hodnot co budou zjišťovat - něco bude dřív a něco později?? Kdy máte někam jít na kontrolu?? Ty jdeš zítra sama se sebou, že?? To jdeš taky na odběry, že?? tak na zítra ti taky držím palce~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.