| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak tahle debata mě tedy uvrhla do totální deprese. Připadám si najednou děsně stará. :-D Některé z vás tu uvádějí věci z dětství,které jsem já zažila už jako dospělá z čehož plyne,že už bych se pomalu měla přihlásit do spolku přátel žehu. Kurňa ten čas,ale letí.

Z úplného dětství si pamatuji:
Digi hru Vlk a zajíc,céčka,zmiňované sušenky Lucie,Pedro,Bájo,Magion,frontu na časopis Pif ve,kterém byla skládanka,super časák Čtyřlístek a tehdy super časák ABC,protože ten dnešní,který odebírá syn už je jenom slabším odvarem,Ledňáčka za korunu,film Pomáda na,který jsem se ve 12-ti letech propašovala,dlouhé fronty na lístky před kinem a doufání,že na nás zbydou,spartakiádu,moje úžasné úzké džíny z německa,první elastická džínová sukně,kterou jsem si koupila za tehdy nekřesťanských 700,-kč(ale to už jsem byla dospělá),úžasná věc,že z telefonního automatu se dalo za korunu volat,jak dlouho člověk chtěl,takže jsme kecali fakt dlouho,Jo a film ET se vrací a všechny díly Fantomase,každoroční školy v přírodě do Tater na tři týdny,průvod na,který nás vyhnali mávat Gorbačovovi,který jel do Kolbenky,úžasnou vzácnou Coca colu ve skleněné flašce,jednoroční cestu k tetě německým vlakem,protože tam měli považte ohýbací brčka,plechovkové limonády a hlavně oříškovou čokoládu s celým oříškem, brčko a plechovku jsem si pak skladovala fakt dlouho. :-D.
No a pak ty hroznější věci,jako kluzký a tvrdý skládaný toaleťák,vložky se síťkou,mýdlo s jelenem a živé květy. :-D
Trenky na tělocvik v modré barvě pro děvčata a v červené pro chlapce,které máma šila z praporu,protože červená látka nebyla. Šílené světry do tvaru T,které nám máma pletla na nějakém šíleném stroji Dopleta,který dostala. Bylot o fakt šílené,protože v tom člověk ani nemohl připažit. :-D Dodnes s bráchou vzpomínáme na tu hrůzu,když nám to máma slavnostně předávala,že takové nikdo jiný mít nebude. Hrůza - ještě teď z toho mám kopřivku. Nebo mikyny šité z těch růžových teplejších spoďárů s nohavičkou. :-D


No později přišla móda reflexních barev a síťovaných triček,ale to už je fakt někdy kolem roku 1989. Za barevné tričko,tkaničky-cokoliv bych snad zabíjela. :-D

No a pak

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.