| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Teda, zní to šíleně.

Nechápu, proč se divíte, že se Ellis bojí některých jídel, když jí po nich bývá špatně.
Přečtěte si třeba toto: Bývalá nejtlustší teenagerka Británie trpí od operace žaludku anorexií
"Maso, chléb a čokoláda mi nedělají dobře, protože kvůli bypassu nemůžu jídlo pořádně strávit. Kdykoli jím, mám žaludeční křeče. Byla bych nejradši, kdybych už nikdy nemusela jíst," prozradila.
~7~

Ellis, ráda bych ti poradila, ale nevím jak. Sama jsem vždycky byla dost hubená. Teď jsem čestvě začala jíst myslím "docela" zdravě, žádný cukr, bílou mouku apod., plus je, že si hodně vařím a jím víc než dřív, mínus je, že jsem strašně zhubla :-(

Samozřejmě mi nejbližší, hlavně můj muž, cpe taky smažené a hlavně bych měla jíst bůček, ten by mě spasil ~a~ Úplně podobné názory jako v tvé rodině. Držím ti place.... ~x~

Jestli můžeš a máš ráda sýr, ten má myslím taky dost bílkovin. Ne tavený, klasický třeba cihlu.
Ovoce a zeleninu jsem zkusila jíst ODDĚLENĚ od jiných jídel (cca dvě hodiny po posledním jídle a půl hodiny před dalším jídlem) a RÁNO a mně to docela pomohlo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.