| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já docela nechápu tady ty témata (nic ve zlým). Ale fakt se necháte rozhodit ňákýma reakcema blbečků? Pořád se tady opakuje téma "jedna paní řekla, kolegyně řekla, tchýně si myslí". Není to jedno? Dělám přece věci pro sebe, tak jak se líbí mně, tak abych já byla spokojená, protože za svůj život mám zodpovědnost jenom já, výhry a prohry odnesu zase jenom já. A dycky bude někdo, kdo bude rýpat, dycky bude ňákej chytrák, kterýmu se něco nebude líbit. No a? Vážený chytráku, vem si svoje rady, o který se tě nikdy neprosil, a tahni mi z očí. ~l~
Ať uděláš cokoliv, dycky bude někdo, komu se to nebude líbit. Nechápu, proč bych se s člověkem, který na mě udeří takovým křupanským způsobem, vůbec měla bavit, něco vysvětlovat, nebo obhajovat ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.