| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Veroni....
No, ani Ti nevím :-)

Hele... pro rychlé zopakování...
Já si našla ŽM v době, kdy jsem byla leta rozvedená s dvěma dětma.
S ŽM jsme spolu byli cca dva roky a chtěli jsme spolu dítě... zadařilo se a máme syna.
Byli jsme spolu další nějakých pět let a když můj drahý nic neřešil doma (teda tam to všichni věděli, bydlel u mě, tam skoro nejezdil, jen občas po cestě z práce), ale byl stále ženat...
Tak jsem nějak ochladla a rozešla se s ním...
Prosil, sliboval, atd... tak jsem vyměkla, vzala ho zpátky, on se rozvedl... ale pro mě už bylo asi pozdě...
Nějak je to asi tak, jak se říká, že když po něčem leta toužíš a nemáš too, tak že když to pak dostaneš, už zjistíš, že to naní ono nebo to už ani nechceš...

Ale byli jsme spolu ještě cca tři roky a teď jsme od srpna od sebe...

Musím teda podotknout, že u nás byly let stále nějaké problémy....
Hádky kvůli mým starším synům, nikdy je nepřijal a nechoval se jak by měl, furt na nich viděl chyby, stále je kritizoval a hádal se s nima, stálé hádky kvůli penezům, dával mi jich strašně málo...atd...

Takže to bylo takový všelijaký...ale tím, že jedzí kamionem, tak byl doma jen víkendy a tak nějak se to dalo ustát...

Ale věděla jsem, že takhle to na celý život není.... jestli se něco nestane a nějak se nezmění a nezačne fungovat normiš....
No, stalo se to, že jsem já potkala někoho jiného.....

Toť v kostce...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.