| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kde natrefit na normálního muže nevím, ale vím kde na něj nenatrefit - na internetu :))
Seznamování přes net je běh na dlouhou trať s nejistým výsledkem. Sice je to nejjednodušší forma seznámení (odpadá strach z odmínutí, člověk se může psychologicky "vylepšit", může lákat na své grafomanské projevy a photoshop nejeden pupínek či jiný dermatologický neduh zakryje) ale má svá úskalí.
Já nevím jak to máte vy, ale mě musí protějšek sednout nejen psychicky, ale i fyzicky, musí se mi po fyzické stránce líbit, přitahovat mě, musím mít na něj prostě "chuť", cítit, že z něj něco vyzařuje. Neumím si představit, že bych byl s ženou, která oplývá perfektním textovým projevem, po psychické stránce a ve verbálním komunikaci OK, ale vůbec mě třeba nepřitahovala, nebo by byla jak píchlé kolo. Ale to jsou věci, které přes net nevidíte. Na netu máte jen iluzi, fantazírujete, dotyčného si vysníváte, přiřazujete mu vlastnosti, které nemá, děláte z něj heroickou ikonu k obrazu svému. A pak přijde zklamání a pád na držku.
Proto bych se na netu neseznamoval, v reálu se řídíte přesně opačně, vyberete si člověka, který vás nějak zaujal, gesty, projevy, po fyzické stránce a pak si ho proklepnete, zda by vám seděl nebo ne...ale to všechno zjistíte hned. Ne po půl roce vyměňování emailů a živení nějaké nesmyslné iluze.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.