| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Na jaře se ta má váha zastavila(do té doby jsem přibírala), měla jsem 47 kg, ale pak jsem zase začala hubnout, asi se mi zrychlil metabolismus, ubrala jsem i na jídle, což byla ale chyba a teď toho lituji.:( Jinak v červenci jsem měla 40 kg a na konci srpna 42 kg, takže jsem 2 kila přibrala, ale začátkem školy to bylo těžký-musela jsem se přizpůsobit novému dennímu režimu, stresovala jsem se, takže když jsem šla na kontrolu, měla jsem zase jen 40 kg.:( Přitom nejím málo, napíši sem schválně dnešní jídelníček.
Sn: 2 loupáky, jogurt jogobela jahoda 150 g
Sv: bílý rohlík s taveným sýrem + jablko
O: 4 houskové knedlíky, vepřový guláš
Sv:bílá houska s margarínem, meruňkovým džemem
V: 2 tousty + krajíc chleba s taveným sýrem, margarínem, 1 pl.šunky, 1.pl eidamu
II V: Kinder Bueno
K tomu piji slazenou minerálku..(mimo jiné)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.