| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Májo, my máme ještě ten starý Prevenar a já skeptická nejsem. Šárce zabrala hned 1. dávka, ale 3. jsme kvůli nemocnosti odkládali a odkládali a pak se znovu objevil zánět středouší. Pak dostala 3. dávku, odstranila se zvětšená nosní mandle a Š. je dobrá.
Ono záleží na jaký typ zánětů dítě trpí. U nás to byly hnisavé. Jinak vyplachování u hnisavých typů prý má svůj důvod - vysvětloval mi to i MUDr. Markalous (primář ORL v JH - Pražská to kapacita). Prý po píchnutí má tendence se ten pupínek hnisem zalepit a je tu problém. Když se to vykapává Peroxidem, tak to vyšumí a hnis může odtéct... Logicky mi to přijde, že nelhal. Ale asi by člověk měl poslouchat ORL doktora a ne praktika - máme výbornou praktickou pro děti, ale já se jí od začátku netajím, že jí věřím na dětské nemoci, ale co patří do odborných rukou, tam chci k odborníkovi - akceptuje to... prostě i kdyby byla sebelepší praktická, tak nejezdí po školeních jako odborníci, nechodí jí výsledky nových výzkumů... ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.