| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak nějak si to myslím i já - rozchodit to, když na mě jde žárlivost a blbý kecy, ono se časem snad obnoví i silnější komunikace mezi Tebou a mužem. Hlavně ho nedeptat blbýma kecama. Já si nemyslím, že je doba na to, abychom chlapům zakazovali stýkat se s jinýma ženskýma, proč by měl být hned bezcharakterní blbec, holt jí měl asi rád a nechce jí úplně odepsat ze života, třeba mu ničím neublížila, jeho ale srdce zřejmě táhne za manželkou a to je dobře. Z toho bych těžila, i když je těžké se smířít s tím, že teď je třeba s ní na kafi. To se musí rozchodit (rozjezdit na kole, prostě nesedět v křesle a nepitvat to dokola v sobě furt). nevyčítat a usmívat se nebo být i smutná, kdyý to jinak nejde, ale nevyčítat či nehysterčit. Já ze zakladelky tématu cítím, že ona mu věří, že s tou exmilenkou je jen kamarád, jinak by měla podežření a byla hysterická asi. nevím, jak to napsat, mám podobnou zkušenost, ale partner se stýká s bývalkou, se kterou mají dítě, nevídá jen to dítě, ale vždy i jí, těžce jsem to nesla, ale nemůžu mu zakazovat stýkat se s dítetem, a když to tak mají nastavěný, že se stýkaj všichni, tak s tím nic nenadělám. leda bych odešla od něj, ale proč, když nám je spolu fajn. Mně s ní ale nepodvedl, měli to ukončený dlouho předtím, než jsme se dali dohromady. Neřeším, jestli spolu spí, nějak mu věřím, a když jsou společně, tak mám vždycky docela dobrej program a všechno se mi líp snáší, resp. čím dál víc to neřeším a dokážu se s ním o všem bavit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.