| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mirku,
já vím, že dle témat tady na Rodině by si člověk (žena~;) málem mohl myslet, že je to na mužským něco výjimečného, tudíž je třeba si ho považovat, ale já i můj muž se k sobě oba chováme zdvožile, píšeme si a voláme během dne, většina otců má ráda své děti a stará se o ně, chodí do práce.. V mé rodině i v rodině mého muže jsou tyto hodnoty také tak nastaveny, to platí i pro mé okolí. Nicméně pro vztah potřebuji něco víc nebo spíše bych napsala ještě "něco" jiného. Kromě toho, že ho budu mít ráda, od partnera očekávám.. stop to není to správné slovo! Já od mužskýho potřebuji cítit pocit jedinečnosti.
Z tohoto důvodu jsem psala, že bych spíše zkousla nevěry na jednu noc, než citovou angažovanost mého manžela.
Musím opakovat, co jsem psala. Jestliže Bílýnick někde v duši řeší, to co založením tohoto tématu na Rodině řeší, pak její manžel by se měl prostě víc snažit, ach jo, a tím nemyslím "chovat se zdvořile, chodit do práce, starat se o děti.~f~
Toto téma tu už proběhlo vícekrát, je to pořád dokola, pro mě intimita ve vztahu není jen sex, jsou to určité rituály, společné vzpomínky, věty, které není potřeba doříct. Já rozhodně nepotřebuji mít manžela uvázeného doma, byl mi nevěrný, ale pro jeho kladné stránky jsem přivřela obě oči (parafrázuji volně můj oblíbený citát: "a zabít ho by bylo nelegální"), není malej kluk, žádné sliby jsem od něj neočekávala, ale to, co děla manžel Bíléhonicku mi přejde dost přes. ON! vyloučil sex (stejně nám to neklapalo, však jsem ti říkal~;) a jedeme dál.

Přesto věřím, že jsme lidi různí, Bílýnick to zkousne a bude spokojená. To, že mně osobně přijde, že její manžel využívá jejího vděku, že s ním může být je irelevantní.

Přesto podruhé - brala bych, kdyby jejímu manželovi došlo, jak trpělivou a vstřícnou ženu doma má, proto se vrátil domů. Ale poté, co dělá, mně přijde, že její trpělivost a vstřícnost zneužívá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.