| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

On ten život totiž není černobílý..já se vdávala ve 20ti a rok se snažila otěhotnět, abych úspěšně ve 4.roč na VŠ porodila krásnou holčíčku /roč.93/..školu jsem na jedničky dokončila -mladá hlava a mladé tělo zvládnou hodně, po 3,5 letech se narodila další holka /97/, pak další /99/ a pak za tři roky rozvod..a tak 3roky s hoklama sama..a nový chlap..bezdětný, milující děti, také z velké rodiny..a tak máme další tři holky (07, 08 a 2011)..jak už tady někdo napsal, normální chlap, normální hypotéka, velké auto a dvě malá auta..tři na gypmlu, samé jedničky, vrcholová atletika 1x, závodní tanec 1x a závodní atletika 1x..do toho ukončené housle po 7mi letech 1x, stále aktivní příčná flétna 1x a ukončený klavír po 5ti letech....a mále školka a anglina a flétna a plavání a lyžák a mimino to obíhá s námi...já 1x týdně po 3měs porodu i s mimi práce (kojím o přestávce, babička se mnou v kabinetě)..ano, mám velké štěstí a jsem za to vděčná, ano, je to veliká dřina,ale s obrovským efektem a obrovskou odměnou.ano, opakuji, že chlap je jen normál chlap,aby to přežil, musí být 2x týdně na fotbal, 1x na futsale a 1x badminton..a já, jsem normál ženská, která nesnese nudu, je tak trochu hyperaktiv a miluje děti..necelé 4měs po porodu se snažím narvat úspěšně do riflí, dokonce jsem dala už u minišaty a černé silonky a lodičky a to mě teprv baví, když se mě lidi zeptají, když mám u sebe 3 malé: a to je vše vaše??a já hrdě odpovím ANO k tomu mám ještě tři velké..tak to obvykle buď nepochopí a nebo si myslí, že si dělám srandu..snažím se být vděčná a pokorná, je to ještě na dlouho traŤ, tak za 20 let si oddechnu..ale pokud by to mělo dopadat pořád takto jak dosud, budu moc šťastná

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.