| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

my byli min. týden u dr a ta nám dala jen lokální atb. říkala,že na celková by to bylo,kdyby se např. do druhého dne pořádně osypal po těle nebo kdekoliv jinde. prostě to měl jen na obličeji a to prý je na celková atb málo. do včera se mu to všude krásně zahojilo, zmizelo,zůstal jen červený flek na tom nejhorším místě,co měl na bradě. no a dnes najednou zase tohle~Rv.nevypadá to nijak hrozivě,ale přece jen.

nakonec jsem dr. volala teď (je tak trochá známá manžela,tak jsem to zkusila). říkala,že tedy namazat tou mastí co od ní máme a že uvidíme jaké to bude..zda se to zhorší nebo ne. jinak že by ho do školy s jedním místečkem na víčku klidně poslala,že to tam prostě mají..což mi tedy přijde docela divné~d~. zkrátka podle stavu zítra ráno..o celkových atb nic neřekla~d~.
no,mám podávat ještě hodně vitamínů. céčko,to už říkala min. týden,když jsme tam šli. plus klidně další.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.