| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Člověče, já nevím, možná to je fáma, možná ne, ale mně trošku hodně studené kokakoly na zvracení pomáhá, dtto muži, dětem. Jinak to nekupujem, nepijem, protože si taky myslím, že na pití na žízeň to není a dobré taky ne.
Naopak bych nesázela na homeopatické kuličky, ty se zase zdají jako fáma mně, ale hodně lidí za ně dá ruku do ohně, že pomáhají.
Glukopur: asi tak jediná věc, na kterou mám stejný názor jako kili, nechutný.
Studený slazený černý čaj: možnost. Ale mně se z něj zvedá žaludek i když mi špatně není. Dětem nevadí.
Kulíška máme, dávala jsem ho při zvracení jedenáctileté dceři, podle ní nechutný, nepila to vůbec, mně taky přišel nic moc.
Pmerančovou šťávu mě nikdy nenapadlo na zvracení zkoušet.
Naše doktorka čerstvé ovoce -mimo banány- při žaludečních problémech nedoporučuje.
Torecan mi dporučovali dochtoři při všech těhotenstvích, neužívala jsem ho, jednu ho dostal předepsaný syn, než jsem se odhodlala mu ho dát, ulevilo se mu, takže osobní zkušenost nemám, jen nám byl prezentovaný jako neškodný, což tedy asi není.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.