| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuju Vám za Vaše názory a rady, ikdyž občas se mi opravdu chtělo brečet. Sama si říkám, jak jsem mohla být tak hloupá, ale to není hloupost, ale důvěřivost. Soudím tebe podle sebe...a já jsem člověk, který říká to co si myslí, takže pravdu a proto nikdy nečekám od druhého něco jiného. Ano, vím to, je to hloupost, ale kdo neposuzuje druhé podle svých zkušeností, znalostí a životních priorit? Nikdy jsem žádnou zkušenost s ženatým mužem neměla a bohužel ani žádná z mých kamarádek...ano, viděla jsem filmy, četla pár článků, ale když se Vás to ani Vašeho okolí netýká, tak ty informace / zkušenosti procházejí jedním uchem dovnitř a druhým ven. Myslím si, že to co se stalo je chyba nás obou, já se své odpovědnosti nevzdávám, ale jak zde někdo napsal "on není chodící péro" a tak věděl moc dobře co dělá a jaké jeho chování a činy mohou mít důsledky, bohužel, on je takový slaboch, že odmítá nést svůj díl odpovědnosti. Chápu také zde napsané názory pobouřených manželek, kdybych byla v jejich situaci, byla bych taky takhle naštvaná a striktní, prosím ale uvědomte si, že za tohle může ten manžel. To on porušuje slib, to on podvádí, to on lže. Je to jeho rozhodnutí mít mimomanželské vztahy a kdyby to nebyla tahle milenka, tak je to nějaká jiná! Jinak školu studuji dálkově, mám pouze sestru která žije v zahraničí a matku, která je polovinu roku u ní a pomáhá ji s miminkem. Nikoho jiného nemám, bylím sama a také se sama živím. Nejsem studentka, jsem pracující, který si snaží zvýšit kvalifikaci. Po tom jak se zachoval mi je jasné, že s ním už nemohu nijak počítat a asi není ani o co stát. Vím, že se musím rozhodnout jenom sama za sebe. Je to hodně těžké a je mi moc líto, že jsem musela dospět do tak krajní situace abych prozřela. Nejsem na to hrdá, ale někdy se člověk na svět dívá strašně subjektivně.
Ps.: nemohla jsem reagovat dříve vzhledem k pracovním povinostem a odpolednímu řešení s kamarádkou

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.