| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už mě se.e! Včera jsme k nim s malou přišli. Měla punčocháčky, tričko s dlouhým rukávem a huňatou, ale opravdu přehuňatou teplou zimní kombinézku i přes ručičky, čepici. Koukal jí z korbičky akorát tak nos. Jen co jsem ji vyslékla, začala tchýně opět prudit, že je málo oblečená a MUSÍ JÍ BÝT ZIMA. Na vysvětlení, že má teplej nosík i krk, tudíž ji zima není - nereagovala. Do toho si malá pšíkla (což dělá asi tak 30x denně, je to malé miminko, které prostě takhle pšíkají). Tchýně významně pozvedla obočí a povzdechla si stylem, jak to má ta naše holčinka s námi těžké a mrzne. Pak si malou vzala a odešla se slovy "Pojď, půjdeme si zacvičit" do ložnice. Po chvíli mi to nedalo, jdu za ní a co nevidím? Malá tričko zakasaný v punčocháčkách a tchýně ji fouká na ručičky (jakože zahřívá)! Nevzmohla jsem se na slovo. Studená nebyla, zima jí být fakt nemohla. Od nich jsme šli ještě na hodinu ven, kde byly 2 stupně a spokojeně si chrupala v kočárku. Ale já na to pořád musím myslet. Neudělala tohle poprvé. Přece když já nebo manžel řekneme něco jako rodiče - tak to sakra platí, ne?? Co má do toho co mluvit nebo nedejbože - jít a udělat si to stejně po svém - tj. zakasat jí tričko a hřát ručičky (které byly stejně teplé?!). Štve mě. Zhazuje naši autoritu. Udělat tohle před námi si netroufá. Vždy někam zaleze a asi ji hřeje pocit, jak nám to nandala, že si to potají stejně udělala po svém. Bere mi to chuť jí jednou malou třeba svěřit na hlídání, na procházku apod. Jak byste reagovaly vy? Jak ji slušně a jednou pro vždy vysvětlit, že si NEPŘEJU aby vychovávala naše dítě i mě? Začíná to u takovýchto drobností a skončí to kde? Že řeknu, že malá nesmí čokoládu a ona jí ji potají dá s pocitem jak nám to nandala?

Ta mě zase tak vytočila. ~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.