| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Čarodějko..,
už jsem ti to sem psala.. Ty opuštěné a smutné manželky sem chodí třeba proto, aby pochopily - pochopily ty druhé, pochopily to, co jejich manžely na nich láká. Co měly, mohly (mají, musí) udělat jinak, na co se vykašlat (pravidelně nadskakuji při radách - zajdi si k holiči - ano, podváděné jsou výhradně šmudly a cuchty) a třeba i jak najít ten správný bod, kdy to vzdát.

Takhle to před mnoha lety moc pomohlo mně (ještě jsi tu nebývala). A také mne to připravilo na situace, kdy jsem se nečekaně i já později dostala na druhý břeh a stala se mžm.
Dokonce jednu ze svých dobrých kamarádek jsem našla tady. Tehdy ona za milenky a já za zoufalky. Po devíti letech je to všechno dávno jinak :-).
Fakt nevím, proč si musíš čas od času takhle rýpnout.

Mmchd, pokud se tě snažím chápat, tak mě spíš napadá, proč sem chodí ty spokojené a šťastně vdané (ty, co si to na rozdíl od jiných dobře udělaly a tak to dobré mají ~R^).
Nicméně - chápu i to. Nikdy nevíš.. a je lepší být připravený.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.