| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Syn si plete nejen b/d, ale i přehazuje různě písmenka. Prostě je skládá tak, aby dávala nějaký smysl. Např. tuhle najednou uprostřed věty o líčení přírody přečetl slovo "maso". Jsem zbystřila a ukázalo se, že v knížce je slovo "samo". Prostě písmenka měl správně, ale nesprávně je seřadil.

Došla jsem k názoru, že to je příznak dys poruchy a šla na PPP. Byla tam jedna předdůchodová psycholožka, která mi po vyplnění dotazníku (nesmyslně se vyptávajícímu na naše bytové a majetkové poměry a naopak tam chyběly kolonky na to, co se mi na synovi nezdá) a 1/2 hodinové práci se synem řekla, že syn je nadprůměrně inteligentní a netuší, proč jsem do PPP přišla. Jsem jí tvrdila, že o nadprůměrném IQ syna vím (má změřený nad 142), že měřit inteligenci jsem po ní nechtěla. Že podle mě má syn problémy se čtením. Psycholožka ale jen dál vzdychala nad IQ syna, že takhle chytré děti prý k ní nechodí a víc jsem z ní nedostala. Takže jsem tam, kde jsem byla.~o~
Co s tím dál, to netuším. Asi počkat, až syn začne ve škole díky čtení propadat. Pak snad se psycholožka chytne za nos a otestuje ho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.