| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jen technická poznámka :-).
V Jilemnici jsem rodila 2x (naposledy před necelými 2 lety) a Vrchlabí to teda není.
Poloha na koze je víceméně automatciká, do vany se nerodí a na jiné polohy je asi potřeba být dost asertivní a mít štěstí na porodníka. Podruhé mě vcelku automaticky doktorka nastřihla, čímž mě teda naštvala. Na porodní plány asi moc exra zvyklí nejsou, ale to až tak posoudit nedokážu. Poprvé mi syna přiložili jen na minutku a odnesli neznámo kam, je fakt, že to skončilo kleštěma,ale oba jsme byli zdraví a tatínek se o něj klidně postarat mohl. Podruhé nechali dítě 2 hodiny a pak odnesli zas na novorozenecké, i když dohoda byla, že ji přinesou na pokoj. Ale stačilo si pro ně dojít a vcelku bez řečí mi je dali.
Ale jinak personál myslím vcelku na slušné úrovni a skoro všichni příjemní a ochotní, vládne tam taková rodinná atmosféra. Jen si nejsem jistá, jestli by nedovládla, kdyby byl člověk alternativnější a dost asertivní :-)

Sestra rodila 2x ve Vrchlabí, ani jednou nástřih, pokaždé poloha, jakou si sama zvolila, dítě bylo pořád s ní. Ale je to už dýl (5 a 7 let), teď je tam nový personál, tak nevím, jak to tam chodí dnes.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.