| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Crapaud, pokud budeš mít pocit, že mohu nějak pomoci, klidně napiš. Přidala jsem k profilu e-mailovou adresu, ať máš kam. Nemám problém popsat Tvému muži naši zkušenost, která v první fázi hodně připomíná Vaši současnou situaci. Samozřejmě bude lepší, když nakonec bude naslouchat Tobě a dohodnete se spolu. Ale Ty s ním žiješ a znáš ho, tak zkus odhadnout, co by mohlo pomoci, aby se Tě snažil pochopit. Jak už jsem psala, kdykoliv se můžeš na mě obrátit. Jen mám trochu strach, že někteří chlapi by se mohli naopak „zabejčit“ ještě víc, když už jim do toho bude kafrat i cizí ženská. Kdybys se domnívala, že by mohl být ku prospěchu chlapský názor a vzal by ho spíše, můžu zkusit poprosit i manžela, aby k tomu s odstupem. napsal názor tatínka. Snad by to pro mě udělal, ale zatím ho nebudu dráždit. Přece jen to je pro nás ještě bolavé téma a já jsem šťastná, že už jsme v komunikaci dál, než jsme byli před prvním porodem. Držím pěsti, ať u Vás dojde k tomu pochopení od partnera už před porodem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.