| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Jitu, s tím Aeriusem by ti mohla poradit Gerberka, je hodně na diskuzi "zápal plic", vyměňujeme si tam zkušenosti s kurýrováním těch našich marodů.
Jinak já mám dceru po těžkém zápalu plic, tím se jí rozjelo začínající astma, dostává na noc Singulair, přes den lék na alergii Xyzal a při potížích Ventolin. Ten jí foukám, když "píská" a fakt pomůže. Je to lék, ten prý jakoby roztáhne ty průdušky a dětem se líp dýchá. Jaký je rozdíl mezi Ventolinem a Spiropentem nevím, obojí je na "roztažení" průdušek, jen si myslím, že ten Ventolin je účinnější a hlavně rychlejší.
Já chodím s malou na alergologii-imunologii, dostaly jsme taky poukaz na tu masku k Ventolinu, ale dcera (6,5) to bojkotuje, zvedá se jí z té masky žaludek a má z ní fobii. Ani jednou jsem jí to nemohla přiložit k obličeji. Ale naučila jsem jí dýchat ten Ventolin - nejdřív se musí hodně nadechnout, pak hóódně vydechnout a pak ten druhý hluboký nádech je už v puse s Ventolinem a při hlubokém nádechu jí tam fouknu, ona ještě na pár vteřin zadrží dech a pak zhluboka vydechne. Mám dávat 2 vdechy. Kdybys chtěla, přijď do diskuze "zápal plic", holky jsou tam denně, Gerberka má stejně starého chlapečka jako ty, tak by ti mohla poradit. Zatím ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.