| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lindo, můj je narozený ve 30. týdnu a v 5 týdnech korig. věku jsme byli poprvé na rizikovce, kde na dotaz, zda vidí a slyší, jsem paní doktorce odpověděla, že si tím teda vůbec nejsem jistá - nesledoval ani hračky, při kojení jsem měla pocit, že se na mě dívá, ale taky to mohlo být jen "do blba", na zvuky reagoval spíš náhodně. Paní doktorka nám (s úsměvem) tam dokázala, že vidí i slyší .. Dělala to tak, že si malého na vyšetřovacím stole vzala proti sobě jako do klubíčka (aby neležel hlavičkou na stole, ale měl ji ve vzduchu, podepřenou rukama samozřejmě, nožičky a zadeček na podložce), dívala se na něj zpříma do očí, pozdravila se s ním, pak mu jednou rukou držela tu hlavičku a druhou ruou mu chrastila hračkou a svůj obličej i s tou hračkou posouvala doprava a doleva a on ji tak krásně sledoval očičkama... To mi prostě do té doby doma neudělal ani jednou. Skoro jsem štěstím brečela, jak jsem se do té doby bála, že bude hluchoslepý... Takže plně chápu, co prožíváš, ale netrap se, je to normální.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.