| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

littlep já bych tohle po našich ani tchánovcích nechtěla.

moje děti moje starosta manžela....jejich radost, když oni chtějí.....né, když musí....


..a když nechtějí tak nechtějí,ale trvalo mi to dlouho pochopit mojí mamku, že nechce kluky na prázdniny víc jak na 6nocí a jinak vůbec během roku....ale je to její rozhodnutzí, že vnuky nechce mít víc jak 6dní v roce na starost...já jí nutit nemůžu,ale bude litovat...vlastně už si to sklízí.~d~ a já s tím NIC dělat nemíním, protože to bylo její rozhodnutí.(ale dost let jsem jí to měla za lzé, že na děti kašle)

A jen se v tom utvrzuju....těch naštvaných babiček a dědečků ve školce a v družině jsem potkala dost.....na dotaz proč to mladým neřeknou, že to dělat nechtějí: bojí se co by řekli a děti jim už nepůjčili......
A nezapomenu na tu jednu co od října do dubna zouvala děti před autem...a křičela an ně, že jsou zase jako prasata a že zase stráví odpoledne praním jejich špíny......:-©

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.