| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lucíčku,

já bych - aspoň pro klid duše - tu mandli zkontrolovat nechala.
Nebo už se malému na ORL na tu nosní mandli dívali???

Já jsem se odstranění mandle bránila zuby nehty 4 měsíce - celou dobu, co byl malý objednaný (byli jsme v DFN Brno na jednodenní chirurgii - a tak dlouhé mají objednací lhůty), v polovině května zjištěna velikost II. - III. a s vykřičníky jsme byli odeslání k vytržení....objednaní jsme byli na polovinu září.

Malý (4,5 roku) šel na jaře a až do léta z nemoci do nemoci - od velikonoc do července měl 4x antibiotika (žlutozelené rýmy - měl několikrát ten pamycon, angíny, průdušky...), vydržel ve školce max. 1 týden.....zdravý byl jedině v srpnu, kdy nechodil do školky a to jsme zkoušeli přepoctivě dávat homeokapky Lymphomyosot - bral 2 měsíce, jestli to pomohlo - nevím..... Týden před zákrokem padl definitivně verdikt, že mandli ven - vyšlo mu špatně to měření tympano (volnost ve středouší - měl špatnou tu křivku), takže malý na to šel.....vše proběhlo OK.

Po návratu do školky byl tedy 2x nachlazený a podruhé se to zvrtlo opět na atb. Klacid..... Takže na konci října jsme byli ještě na alergo-imunologii, malý dostal kúru Bronchovaxomu 2 balení, teď jsme zrovna v polovině braní, máme to na 3 měsíce, bere ještě Aerius dlouhodobě na noc.

Jinak sama jsem zkoušela echinaceu, preventan, multivitamol šťávu, nově Rakytníkový sirup a myslím, že mu taky dost pomáhá (a dokonce i chutná) Iskial (olej ze žraločích jater - hodně holek má s tím dobré zkušenosti).

Minulý týden ve školce měli porouchaný kotel, netopili, takže jsme se museli s manželem prostřídat v dovolené, v pondělí měli ve školce 15 stupňů, fakt zážitek~o~. Zítra začínáme nanovo, tak doufám, že už budeme mít konečně aspoň jeden normální týden...~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.