| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

znakovala moje kamarádka se svým synem (poté co se vyjadřoval spíše hýkáním než snahou o slova), šla na kurz a koupila si DVD. Její synek nejdřív nemluvil vůbec - ale znaky ho bavily, chápal je, postupně se jich hodně naučil, naučil je i hlídací babičku :-) Nevím po jaké době začal mluvit ale mluví krásně, určitě začal jako první vyslovovat ta slova jejichž znaky používal, vím že mě překvapilo právě jeho "mý-dlo", "svě-tlo" - krásně čistě a zřetelně, a i ostatní slova která se pak naučil vyslovoval moc hezky, připadalo mi že pak naopak vynikal mezi svými vrstevníky co se řeči týče. Znakovali mezi prvním a druhým rokem (přesné měsíce si nevybavuju, moje dítko je trošku starší)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.