| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no, já jsem u nich bydlela rok. Jako nevdaná. Na vesnici. V jejich domě, v jejich ložnici (kterou nám přenechali a šli do dětského pokoje s mladším synem). Tím pádem třecích ploch víc než dost. Jenže stejně toho pro mě udělali v tomhle směru mnohem víc než naši. Táta mi řekl ať vypadnu. Takže jo, chvíli jsem byla "hodná" a neřešila nic, pak jsem zase naopak řešila lautr všechno, od hrnečku na lince po převěšený prádlo, tchánovi nechutnalo jak vařím, švagrovi jakbysmet, uklízela jsem blbě, vyplácala moc vody, moc elektriky..... prostě to nebylo vůbec dobrý. Když se narodila dcera (to už jsme tam nebydleli), vzala mi ji z náruče když jsem vystoupila z auta a vracela mi ji nerada se slovy "už mi tě zase berou".... ale musely jsme to nějak překonat, zvládnout. A dokázaly jsme to. Dneska spolu chodíme do divadla, je bezva babička našim dětem a tchán nám nechal pozemek na stavbu domu. NEtvrdím že jsem si to všechno vybojovala svou výřečností, bylo to oboustranné, ale určitě jsem ke své pozici nepřišla jako slepý k houslím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.