| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Ivčo,
jsem ráda, že jsi sem nakoukla.
Prosím tě, nemůžeš mi sem dát nějaký odkaz na ten bezkontaktní teploměr? Já Eli v noci neměřila, protože se pořád mlela a teploměr mám rtuťový, bála jsem se, že ho zlomí. Takže ty Kájíkovi nějak posvítíš na čelíčko a hned víš, jakou má teplotu? To je super, fakt bych si ho koupila. Kdybys našla nějaký odkaz, tak se ráda mrknu a objednám přes net. Děkuju.

Jinak jsem byla malé ve škole pro úkoly, paní učitelka říkala, že jí "klekla" dcerka taky (chodí do stejné školy jako Eli akorát už do třetí třídy). U Eli ve třídě dnes chybělo 6 dětí a převážně prý horečky, že ráno volali rodiče.
No, každopádně ji nechám do konce týdne doma a uvidím. Homeopata bych ráda uvítala, ale neznám v širém okolí nikoho známého. Kde ty jsi ho našla? Podle místa bydliště na internetu? Ty léky, co bere Kájík, bych malé nemohla koupit v lékárně? Nebo to musí předepsat homeopat nebo je to nějak podle váhy? Vůbec se v tom nevyznám.

Ivčo, Eli je docela baculka - váží 35 kg/130 cm. Je na první třídu docela veliká. Doktorka říkala, že může Paralen 500 a když neklesá horečka, tak můžu prý ten Nurofen. Jinak bych jí ho nedala.
Holky, tak nám držte palce, ať to skončí jenom tou virózou nebo už fakt nevím.~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.