| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

teprvá teď se dostávám k psaní.

DOJANKO:
JE MI TO NESKUTEČNĚ LÍTO!!!!!~n~
Je mi z toho smutno, že Elinka opět takhle stoná, absolutně s tebou soucítím, to už opravdu snad není možný!!!~n~

Chci hlavně napsat, že moc nechápu, že doktorka dala Eli ten Biseptol~a~ - nevím....my s tímhle lékem tedy nemáme vůbec žádnou zkušenost - naše dr. ho nikdy klukům nepředepsala a ani já sama jsem ho nikdy neměla. Je to taky nějaký druh antibiotik??? Osobně si myslím, že Eli měla dostat hned Klacid - ten je právě vyloženě dělaný na průdušky a plíce.....ale nejsem doktor samozřejmě, je to jenom můj názor.

Druhá věc, která mě napadla, je ta, že po této nemoci (ať už to bude nakonec zápal plic nebo nikoliv - to je jedno), ale prostě až tohle malá odmarodí, tak by měla dostat NĚCO (ale nevím konkrétně co) jakoby na "vybudování" nebo znovuobnovení imunity. Nevím, jestli na to jsou nějaké injekce (ale tuším, že jsi psala, že Sojčiny děti odsud z diskuze dostaly nějaké gemagloblinové injekce - nevím přesně ten název, tak se omlouvám za zkomoleninu), prostě domluvit se s doktorkou na něčem posilujícím a silném na imunitu. Snad po tolika nemocech existuje nějaký silný preparát, který tělo co nejrychleji "dá dohromady".

Píšu to halt jenom jako laik, jak to cítím.

Moc bych ti chtěla pomoct a věř mi, že absolutně vím, jak se cítíš. Je to hrozný, ta beznaděj, člověk neví, kdy to skončí....naprosto chápu!!! Ještěže jsou tyhle diskuze, kde to člověk může aspoň napsat, viď??~;)

Když pořád dokola marodil ten Béda, tak jsem pořád hledala tady po diskuzích, pročítala každičkou zkušenost. Díkybohu neměl zápal plic či něco takového, honem ťukám na dřevo a teď se tedy drží, ale to nic neznamená. Onemocnět může kdykoliv každý z nás, to je jedno.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.