| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gerberko,

tak jsme od 7.30 vzhůru, Elinka měla ráno trošku teplotu, dala jsem jí Nurofen 200 a bere ten Biseptol. Jsem už cvok, ale pořád jí pozoruju, ten kašel se mi nelíbí, očička má pořád takový ty "nemocný, blýskavý", pořád se rozmýšlím, jestli s ní nemám během dneška dojet na tu pohotovost. Kašel je ošklivý, někdy suchý dráždivý, teď po ránu jí do krku stékala rýma, tak kašlala vlhce. Vůbec si s ní nevím rady. Zdá se mi, že nás ta doktorka v pátek odbyla, nevím.

Na tu imunologii jdeme 2.1., ale stejně budu v pondělí volat té naší plicařce a zeptám se jí na ten Biseptol. Ona Eli měla prý tu imunitu z krve v pořádku, tak jsem z toho už jelen. Jak jí může mít v pořádku, když všechno hned chytí.

Teď se dívá na film "Ať žijí duchové" a kašle u toho, dávám na topení mokrý ručník, přetopeno nemáme, spíš akorát, máma mi říká, ať přidám na kotli, ale doktorka říkala, že by neměla být v přetopené místnosti. Vždycky se říká, že na ten kašel spíš chladněji než přetopeno, že jo?

Gerberko, hned v pondělí půjdu koupit ten Iskial a ten rakytníkový sirup (ale nevím, jestli to do ní dostanu, ona nesnáší sirupy, spolkne spíš obrovskou kapsli než lžíci sirupu, to se jí před tou lžící zvedá žaludek).
Gerberko, co myslíš s tou pohotovostí? Momentálně vypadá takto:
ráno teplota (ale ne vysoká, já jí tedy neměřila, protože byla v polospánku, řekla bych tak 37,5)
kašel vlhký, pak zase suchý, kašle v takových nárazových vlnách, chvíli záchvaty kašle, chvíli klid
unavená se mi až tak úplně nezdá, má zájem o pohádky, včera kreslila, hrála hru na PC

A kdybych s ní jela na tu pohotovost, řekla bys tam, že bere ten Biseptol nebo to zamlčela. Víš, oni doktoři rádi drží při sobě a možná by ten Biseptol malé nechali. Takhle kdybych nic neříkala, tak bych trvala na tom RTG a pak by jí dali třeba něco silnějšího (Zinnat, Klacid ....). Co myslíš? Nebo mám čekat do zítřka, jestli ten Biseptol zabere? Zatím je to pořád stejný.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.