| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Dojanko ! Vidím, že u vás je to stále jako na houpačce. Tady je každá rada drahá. Pokud už dnes malá nemá horečku, zkus vydržet do zítřka ať se na ni podívá vaše plicařka, když máte vaši dětskou mimo. Přece jenom už jste u ní byly a vaši anamnézu zná. Antibiotikům trvá těch 48 hodin než zaberou. No u nás je taky neveselo. V pátek jsme Káju přivezli od babičky a pofňukával, že už tam nechce a chce být příští týden doma. Večer jsem ho změřila a měl 38. Dala jsem mu oscilococcinum, tři hodiny spal a vzbudil se veselý, jen se zvýšenou teplotou. Včera jsme ho drželi doma v teple a vypadalo to dobře a dnes má od rána furt kolem 38. Dávám mu homeopatika tak jak nám řekli. On je takový veselý, že se nám ani nechce věřit tomu co ukazuje teploměr. Tož taky přemýšlíme jak to řešit. Začali jsme homeopaticky, ale moc zkušeností s tím nemáme. Proč se takové příhody dějí v pátek večer a o víkendu. Takže u nás žádné kino, žádná Praha a divadlo. Zítra budu volat homeopatce a konzultovat. Teď musíme vyřešit kdo zůstane doma, zda jít k naší mudře pro paragraf... Jsem z toho už taky zoufalá. Malého je mi neskutečně líto. Tak alespoň si tady můžu postěžovat! Myslím na vás!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.