| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

moc vás zdravím a musím zatím zaťukat, Eli je od rána bez teploty. ALE: má hrozně ucpaný nos a stále to pískání a praskání na průduškách. Foukla jsem jí Ventolin, večer jí ho fouknu zas a uvidím, jestli se to zlepší.

Moje máma mi už dneska vynadala, že jsem blázen, že jí chci zase tahat na rentgen, že chudinka bude zase ozařovaná. Holky, znáte to, moje máme je "ze staré školy", tam se k doktorovi vůbec nechodilo a žilo se taky, ale v dnešní době mi připadají ty bacily daleko zákeřnější než před 40 lety, kdy jsem byla já i ségra malý.

Určitě budu volat té plicařce, je opravu moc hodná, snad nás do Vánoc vezme nebo alespoň poradí po telefonu, co máme dělat. Bohužel naše doktorka tu na středisku celý týden nebude, celý týden za ní zaskakuje ta internistka, která Eli V ŽIVOTĚ NEVIDĚLA. Ale co určitě zítra udělám - zajedu s ní na to ORL, to máme do Prahy kousek, nečeká se tam, aby jí alespoň doktor prosvítil dutiny a zkontroloval nosní mandli, jestli jí to opravdu nedělá ta mandle. Ona strašně špatně v noci spí, budí ucpaný nos a pořád jí vzadu jakoby bublá v nose a má to tam takový jako pořád zduřelý. A to je přeléčená tím Penicilinem proti pneumokokovi, co měla koncem listopadu v nose. Tak marně pátrám, co jí může tak špatně průchodný nos způsobovat.

Ivčo, to je pořád trápení, viď? Kájíka je mi taky neskutečně líto. U nás už léta platí pravidlo, že pravidelně týden před Vánoci lehnem. Mně se asi stal zázrak, ale už 3. den nekašlu - foukám si ráno i večer Combair a asi to zabralo, či co.
Určitě zítra zajděte k doktorce, ať se na něho podívá. A nebolí ho třeba v krku? Já poznám na Eli, že na ní něco leze podle očí, ty se jí najednou tak zmenší, uvadnou, má je takový blejskavý a červený.

Budu na vás moc myslet a zítra určitě napiš, jak vypadáte.

Gerberko, vám gratuluju, že se tak držíte. Já jdu hned zítra taky koupit ten Iskial, ten ještě nemáme a začnu ho Eli dávat.

Holky, tak nám na zítřek držte palce, já dám určitě vědět. Modlím se, aby teplota už nevylítla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.