| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

UF - už jsme doma. Slíbila jsem, že napíšu, jak jsme pochodily.
Hned ráno v 7 hodin jsem volala té plicařce, ještě tam nebyla, ale sestřička slíbila, že vyndá Eli kartu a že to paní doktorce řekne. Ordinuje prý od 10 hodin. Byly jsme tam už v půl desátý, doktorka nás hned vzala.

Eli poslechla. Poslech se jí nelíbil, zase potvrdila, že vlevo dole slyší "chrůpky". Dala jí nakoukat Ventolin a po něm se to ještě zhoršilo. Prý pískání a praskání se ještě zvýraznilo, ale nepřipadalo jí to jako zápal plic, spíš průdušky. Přemýšlela, co malé dá, aby se prý z toho dostala. Napsala jí lék-kortikoid na plíce, budeme stříka ráno+večer a musíme vyplachovat pusu kvůli kortikoidům. To má do února. Pak nás poslala na rentgen. Naštěstí RTG nic nepotvrdilo, což jsem neskutečně šťastná.

Výsledky jsem vezla naší doktorce, byl tam ten zástup, zítra chce Eli vidět (poslech), mám jí uvařit slepičí polívku (vařit 4 hodiny a aby to celý den popíjela ten vývar). Ne kuřecí, ale slepičí.
Koupila jsem jí na imunitu Imunal Broncho, je to bakteriální lyzát 4 nejčastějších druhů bacilů v dýchacích cestách. Ten Iskial mi magistra v lékárně zas nedoporučila. Člověk už neví, co má tedy koupit. Nabízela mi místo toho Preventan Junior, ale nakonec jsem vzala ten Imunal Broncho.

Jinak Eli je bez teploty, ale kašle. Navíc tam u té plicařky (je to přímo na nábřeží u Vltavy) jsme parkovali a hned u zábradlí bylo snad tisíc holubů a racků a dole ve vodě plavaly labutě, tak jsem tam odtud Elušku vůbec nemohla dostat. Jak potom sedla do auta, tak se rozkašlala. Měla toho chudák celý dopoledne plný zuby, pak ještě ten rentgen, teď už je doma, rozestlala jsem jí v obýváku a dívá se na pohádku. Ani moc neobědvala (řízeček s bramborovou kaší).

Lipuško - k tomu našemu dědovi: našemu dědovi je 66, takže to máme podobné, je to takový náš taxikář, protože já jsem takový exemplář široko daleko v okolí, který nemá ten řidičák a děda nás vozí do školy, ze školy, do kroužku, na nákupy, dneska chudák odnesl s námi celý dopoledne. Je moc hodný a obětavý.

Holky, tak já jdu dodělat domácí práce (vyluxovat, umýt nádobí) a za hodinu jedu s dědou ještě dokoupit nějaké dárky (skoro nic letos nemám). Šári přijde ve 3, chce pomoct s fyzikou a večer chce zdobit ten stromeček. Máme borovičku.

Moc vás tady všechny zdravím ~3~

P.S. Ivčo, ozvi se, jak je Kájíkovi. Gerberko a jak vy? Jak jste vykročili do posledního školkového týdne v tomto roce?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.