| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dojanko,

dík za zprávy.

Na to ORL už nepůjdete?? Psala jsem ti o vyšetření té nosní mandle - o způsobech vyšetření, zajímal by mě tvůj názor. Nechápu, že vaše dr. to vyšetřuje tím pohmatem.

Už snad vzdávám veškeré konzultace a zkušenosti ohledně těch přípravků na imunitu. Každý doporučí absolutně něco jiného - nechápu. Ale ten Broncho Imuno či jak se to píše, to bude něco podobného jako ten bronchovaxom, jak bere Béda - určitě je to na stejné bázi = směs bakteriálních lyzátů. Je to lék ze stejné skupiny jako Ribomunyl, Luivac apod., akorát že ten Broncho Imuno je volně prodejný. Pokud bys chtěla, napíšu sem jeho složení, mám ten příbalový leták doma schovaný. Iskial je ale něco úplně jiného - je to olej ze žraločích jater a obsahuje mj. i to kolostrum. No nic, už to nebudu rozebírat. Opravdu mě šokuje, jak na to každý má jiný názor (lékárníci i doktoři).

Tak se držte, já odpo valím na vánoční besídku do školky~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.