| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,

Dojanko,
to je fajn, že máš tak prima rodiče. Ono je to asi tak, že úplně všechno v té rodině fungovat nemůže. Já mám bezva manžela, který se vůbec nezměnil, je pořád stejný - jak před dětma, tak i teď, jak jsem psala, máme se pořád rádi, Bédu vyzvedne, pohlídá, nakoupí, ozdobí stromek, spravuje barák atd. atd.

ALE: zase nemáme ani zdaleka tak obětavé prarodiče jak píšeš o těch vašich - já jsem celá šťastná, že moje mamka občas vyzvedne Bédu ze školky a počká, až přijdu z práce, to je veškerá pomoc ze strany babiček. Jinak v podstatě nezájem - nebo spíš takový "chladný" vztah. Když byl Béda pořád dokola nemocný, tak nikoho nezajímalo, jak to zvládáme, o hlídání ani nemluvě - to nenapadlo nikoho, že by Bédu třeba někdy pohlídal, prázdniny, volna - veškeré hlídání si musíme zajistit já a manžel. Ale říkám - ono v každé rodině je "něco". No, aspoň jsem měla štěstí na manžela....~;).

Tchýně - ta se nezajímala nikdy, ani když byl malý Jindra - to jsme dokonce snad 3 roky spolu nemluvili, no hrůza, až když se narodil Béda, tak se to zlepšilo. Ale teď už po ní nic ani chtít nemůžeme, protože je nemocná a už prostě téměř nic nemůže sama....

Pak napiš, jak jste dneska dopadli na poslechu.
Na to ORL už nepůjdete??

IVČO - mrzí mě to s Kájíkem. S vaší dětskou dr. nebudete řešit ty zvýšené teploty?? Ještě počkáte?? A on jinak nemá vůbec žádné příznaky?? Ani kašel, bolest v krčku, nic takového?? je to fakt zvláštní s těma teplotama~d~

Včera besídka byla nádherná, děcka oblečený jako andílci s čelenkama a hvězdičkama na čelíčku, ale měli to takové veselé - tancovali na písničky z Mrazíka, měli puštěné CD, takže jak jsem psala, že jsem ta matka, kterou besídky vždy dojímají, tak tentokrát mě to tak nedojalo, protože to bylo halt takové veselé, živé - moc pěkné. Klobouk dolů před paní učitelkou, protože na to nacvičení s dětmi měla jenom týden - ta naše praštěná ředitelka chtěla vánoční besídku zrušit. Ale to je jiná kapitola.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.