| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Gerberko,

tak to je prima, že jste si užili tak hezky tu besídku a že se to dětičkám moc povedlo. Já se na takové dětské představeníčka strašně ráda dívám, vždycky se mi chce ale bulit.

S Elinkou jsem byla na poslechu, je tady ten zástup, ale docela fajn doktorka, Eli poslechla, dávala si pozor na tu levou stranu a prý už tam NIC neslyší. Na kamnech mi už bublá slepičí polívka, dala jsem do ní veškerou dostupnou zeleninu koupenou i domácí, ještě zbývá domácí zavářka a Eli může celý den popíjet vývar.

Ptala jsem se dr., kdy můžeme tak nějak volně ven, tak říkala, že na poledne, kdy je sluníčko a tak na půl hodiny jen se tak prodejchat - volná procházka. Biseptol máme poctivě dobrat těch 10 dní. Já jsem tak neskutečně ráda, že už jí je líp. Ještě není úplně 100%-ní, ale jsem ráda i za těch 80%.

Babička dole peče vánočky, děda jel pro Filípka (synovec) do školy, přiveze ho sem, v půl čtvrtý přijede ségra, tak se tu zase sejdeme. Gerberko, já vlastně od té doby, co se holky narodily, tak mám pomoc jen ze strany mých rodičů. Manžel se nikdy nezapojoval, občas s námi šel na procházku, do divadla, ale byl ztrávený jak pes. Hrůza.

Jeho rodiče žijí 180 km daleko, druhá babička už nežije (ta občas volala), ale od té doby co zemřela (2006), tak druhý děda OD TÉ DOBY NEZAVOLAL!!!!! Nezajímá se o svoje vnoučata, je to takový podivín, nikdy jim nic neposlal, ale jezdí pořád na ty předváděčky - víš na ty levné výlety a tam už nakoupil za 100 000 Kč krámy - parní čistič, nádobí Zepter, vysavač Zepter, lampu Zepter a další a další hovadiny, který má ve skříni a ani je nepoužívá. Pak neměl asi před 3 lety na zaplacení nedoplatku plynu 22 tisíc, tak to manžel za něj musel zaplatit. Žije v takové chaloupce až na hranicích s Rakouskem, chalupa je totálně zakrámovaná, že tam nemáš, kam šlápnout, všude smrad, venkovní kocouři mu chodí až do ložnice, kadí mu tam, no hrůza. Od té doby, co zemřela babička, tam nejezdíme, protože je to akorát tak o infekci. Jak vidíš kolikrát v televizi ty lidi, co hromadí ty krámy v bytě a domě, tak tohle je přesně ten případ. Až jednou děda nebude, tak to je na takových 100 kontejnerů bordelu.
Takže holky znají prakticky jenom moje rodiče, kteří by se opravdu rozdali a rozkrájeli.

A co Ivča? Ivčo, napiš, jak jste na tom? Má Kájík ještě teploty? Nebo už je to lepší?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.