| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Ivčo,

ne vyšetřní ASLO jí nedělali. Ani nevím, co to je? To se týká uší? My na tom ORL ještě nebyly, to pondělí jsme celé dopoledne lítaly po doktorech, malá toho měla už plný zuby. Zatím dobírá ten Biseptol, včera jsem s ní byla na kontrole, už to má snad dobrý.

Ale holky, včera volala ségra, že její synovec (od švagrové) dobral Zinnat na zánět průdušek, nepřestával kašlat, tak ho znovu vezli k doktorce a ta prý hned mezi dveřmi řekla: "Ke mně ani nechoďte, běžte rovnou na rentgen a ke mně až s výsledkem RTG". No, a co myslíte? Má zápal plic. Dr. mu nasadila Klacid, tak všichni doufají, že mu zabere. Jo, a jsou ze stejné obce jako my, on je druháček a chodí do stejné školy jako Eli. Já nevím, co nám to tady řádí.

Holky, vy mi to asi nebudete věřit nebo si budete myslet, že blázním, ale já jak slyším kašel, tak úplně šílím. Vidíte - Eli od minulého týdne začala pokašlávat, dřív (když byla Šári malá), tak bych čekala třeba ty 3 dny, co se z toho vyklube, ale s Eli jsem už jak pominutá, celý týden s ní lítám po doktorech a bohužel zase měla poslechový nález na zápal plic. Je to hrůza.

Dneska - koukám z okna - nesvítí nám tady ani sluníčko, tak jestli nebude hezky, tak jí ani na poledne tahat ven nebudu. Jsem ráda, že se mi z toho jakž takž křeše. Hlavně, že se jí neprokázal ten zápal plic.

Ivčo, napiš, jak je Kájíkovi. Moc na vás myslím. Lipuško, ozvi se taky. A Gerberko, co je nového u vás? Všechno v pořádku?

Moc vás všechny zdravím a přeju klidný den. ~;((~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.