| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerberko,

tak to je super, že mu nevyšel ten imunodefekt. Elince právě taky nevyšel, proto je mi divný, že je tak náchylná na ty dýchací cesty. Doktorka sice říkala, že je to tím posledním zápalem plic, že to má pořád ještě "rozdělaný", tak proto dostala ty kortikoidy. Zkouším volat také tomu bylinkáři, stále se tam nemůžu dovolat.
Zrovna včera jsme měli návštěvu - ségru s jejími kolegyněmi z práce a ty si ho moc chválí, zrovna před týdnem u něho byly a prý se každé věnoval půl hodiny - virgule, pak přikládá asi 10 cm od těla ruce, jedné se udělalo úplně špatně, točila se jí hlava, namíchá na míru bylinky, obě jsou moc spokojené. Obě mi radily, abych do té Elinky nervala samou chemii, spíš prý bylinky, ale co můžu dělat. Ráda bych, aby se na ni podíval, možná, že jí těma rukama pak odblokuje nějaké špatné zóny kolem těch plic, ale nevěřím, že mi Eli bude pít ty hořké bylinkové čaje.

Jinak k tomu železu: Gerberko, starší dcera, jak mě loni zlobila s dietou a jak jí padaly vlasy, tak jsem s ní byla na krvi, vyšla jí anémie, doktorka na kožním říkala, že musí denně 10 deka červeného masa (to je minimální dávka pro dospívajícího). Tam je prý železo pro organismus nejlepší. Ale musí to být jenom červené maso, kuřecí ne ani ryby, prý kvůli tomu železu jen to červené. Dcera začala jíst tohle maso, pořád jsme dělali hovězí polívky a maso z polívky jsme jí dávaly s mámou jíst, vzala si k tomu hořčici a říkala, že jí to chutná. Ve škole si vybírala takové obědy, kde je maso a opravdu se jí během roku to železo úplně srovnalo. Ona ale k tomu dostávala injekce B12, protože měla tu anémii.

Já mám doma v pohotovosti železo v tabletách - Actiferin, to si bere sama od sebe, když má třeba menstruaci a je hodně unavená, tak si vezme 1 kapsli denně třeba 5 dní a hned jí je líp. Ale je to na předpis.

Ale jak jsi psala, že Bédík to má jen těsně pod hranicí, tak určitě bude stačit jen to železo ze stravy. Jak už jsem psala, doktorka radí nejvíc to maso. Nevím, jak ti Bédík maso jí, ale naše Eli zrovna maso tedy moc nemusí.

Tak já zase pádím, zase odpoledne nakouknu. Zatím ~3~

P.S. Ivčo a Lipuško, ozvěte se.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.