| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Withep: taky PA/dulu neplánuju na prahu ~;) i když se mi vyskytla možnost možná využít jednu PA zaměstnanou v jedné z pražských, no je to dilema. Nechci do pražské a najednou taková šance, prý je moc fakn ~;)

Nojo, porod doma... já vím, ale já nemůžu. Jednak kdyby se něco zvrtlo, ten stres z přesunu na poslední chvíli, to by mě jeblo, a taky mě vůbec nemocniční prostředí nevadí, fakt ne, dokonce ani medici u porodu by mi nevadili, ve špitálu dělám )teda na mateřské ne, žejo) a vždycky jsem ve špitálu dělat chtěla ~k~ (magor, noooo ~t~) a zatřetí nechci poslouchat z obo stran naší rácio rodiny, že jsem kráva ~f~~f~ chápeš?

Mě se rodilo v porodnici OK, jen jak se lidi střídali, tak jsem dohromady nevěděla nic, nikdo se mnou moc nekomunikoval, asi jako nevěděli, co chci slyšet, na dotazy perfektně odpovídali, ale já nevěděla, na co se jako ptát ~t~~t~~t~

Právě laktační jsem měla za 500/hodina, teď bych potřebovala zkonzultovat prso a poradit s takovou divnou věcí a 500 je teď darda, no... ~f~ ale co mi zbude, ještě najít aspoň nějakou kvalitní, po porodu jsem tu jednu měla, přiběhla, nacvakla mi malýho na kozu a zdrhla ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.