| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všechny vás zdravím. Moc se omlouvám, že jsem se neozvala dřív. Dodatečně vám přeju pěkně strávené svátky, hlavně ať se všem nemoci vyhýbají velkým obloukem. Já to měla poslední dni poněkud hektické. Je nás doma hodně, kluci dovezli kabele plné špinavých věcí, furt mají všichni hlad, no však to znáte. Kájíkovi naštěstí penicilin dobře zabral. Bere k tomu i homeopatika na zánět. Zub už má také celý venku, tak snad bude chvíli klid. Sedíme doma, to jediné mě mrzí. Kluci šli dnes k babičce na oběd a Kájík to obrečel. Chvilku jsme uvažovali, že ho naložíme do auta a pojedem všichni, ale raději jsme překousli ty slzičky a jsme doma. Vánoce u nás dopadli nad očekávání. Kluci byli "snad" spokojení s dárky, vařila jsem tři chody. Bramborový salát, brambory, bramborovou kaši, smažila kapra, vepřové řízky a filé. Já si někdy připadám jak v závodní kuchyni. V pátek jsem pekla vánočku, pletla jsem ji snad po páté a letos poprvé vypadala i vzhledově dobře. Vždycky se mi rozjížděla i přes to, že jsem ji zajišťovala špejlemi. Upekla jsem ji na horký vzduch. Snad to bylo tím. Já mám rok novou troubu, tak se s ní stále sžívám a zkouším její možnosti.
Teď budeme už jenom odpočívat, dojídat zásoby a čeká mě hora prádla na žehlení. Ve středu jdeme s Kájou na kontrolu. V pátek jsem jenom telefonovala kvůli výsledkům bakteriologických stěrů, ale předběžně prý nic nenarostlo. U nás je to vždycky záhada. Po novém roce se chystáme na trhání zubů, jak nám bylo doporučeno na klinice. Snad to Kájovi taky pomůže, když se mu to tak překotně tlačí.
Mějte se všichni pěkně, doufám že Šári už je líp a malý Bédík je taky v pořádku. Zdraví Ivča a její smečka~;((~;((~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.