| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
tak já měla to štěstí, že mi vše o sobě manžel řekl už před tím, než jsme spolu začali chodit, abych prý věděla, do čeho jdu. Já s tím počítala, věděla jsem, že je možné, že se bude muset znovu hospitalizovat, ale když k tomu došlo, věřila jsem, že zas bude líp. Nakonec jediný člověk, co s tím není srovnaný je právě můj manžel.
Jen abych to uvedla na pravou míru manžel má sklony k bipolárce, ale teď naposledy měl diagnozu schizoafektivní psychoza a stím se teď léčí. Jen mu to po propuštění domů přešlo v deprese a nemůže se jich zbavit. A taky mám poslední dobou pocit, že i když se mu to trochu lepší, má občas záseky. Příklad, stojíme v krámě ve frontě na pokladnu, on v klidu projíždí dál, aniž by začal vyndavat věci na pás. Pak zapomene půlku nákupu ve vozíku vyndat, protože se někam zakouká. Já platím, on uklízí věci z pásu a najednou přestane a mlčí. Tak ho oslovím, ať uklízí, aby se to tam nekupilo, prodavačka kouká, co se děje, manžel mi vše odkýve a mlčí dál a kouká.
Když pak jdeme k autu, ptám se ho, co se stalo? Mlčí strašně dlouho, než mu dojde, že by měl něco říct. Pak mi v autě oznámil, že vidí nějak v mlze a strašně se tomu smál. Po pár minutách se vše zas vrátilo do normálu jeho depresí.
Tak nevím.
Jediný pozitivní asi je, že jsem pro něj momentálně ta nejlepší, nejchytřejší, nejkrásnější bytost a kouká na mě jak na obrázek, věří, že všechno vyřeším. Na druhou stranu se strašně podceňuje a lituje se. Vím, že to přejde, ale netuším, za jak dlouho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.