| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ivčo,
jééé, krásný bílý labutě, to by bylo něco Eli. Ona zbožňuje to ptactvo. Pod stromeček dostala zažehlovací korálky a hádej, co z nich vyrábí? Andulky :-). Vyfotím je.
Dneska jsem byla se Šárkou na ORL, potřebujeme vyjádření z ORL na to pondělí, kdy jdeme na plicní a představ si, v čekárně bylo lidí jako na pohotovosti. Šári má totálně ucpanej nos, zelený nudle a skoro nemluví. Doktor jí prosvítil dutiny, prý dobrý, zkouknul jí krk - dobrý a nos - hrůza. Dostala nějaká silnější antihistaminika na oplasknutí sliznice nosu a dutin a k tomu jsem na něm vyškemrala Bendovy kapky ~R^. Řekl mi ale, že si myslí, že to má alergického původu, ale když chci, že mi je tedy napíše.
Na poliklinice je jedna moc příjemná magistra v lékárně, říkala jsem jí o těch Bendových kapkách, že ty jediné pomáhají mladší dcerce na tu zelenou rýmu, ale že mi je doktorka už moc nechce předepisovat a že vždycky skončíme na celkových atb. Magistra mi řekla, že když je budu akutně potřebovat, že mám za ní přijít a že mi je dá. Tak jsem neskutečně ráda. Radši lokální antibiotika než zase celková.
Musím ještě na poštu, Eli tam má kabátek z MMB a pikslu zažehlovacích korálků - také z MMB, ale vůbec se mi tam nechce. Tady je ošklivo, fouká vítr. Jsem od 4 vzhůru, nejradši bych už nevylezla.
S tím kocourkem by mě to taky trápilo. Mám kočky ráda, celé dětství jsme měli na dvoře 2-3 kočky. Jednou si pamatuju, že nám někdo postřelil moc milého černého kocourka vzduchovkou, měl brok pod kůží, v kůži díru, vytékal mu z toho hnis. Máme tady veterináře, tak jsem tam s ním byla (to mi bylo asi 15) a vím, že kocourkovi to kolem rány ostříhali, něčím namazali a dostal antibiotika. Poctivě jsem mu je dávala a vykurýrovala jsem ho.

Ivčo - ještě k té imunitě: mám nakoupeno takových preparátů, že mi přetéká krabice, co mám na léky, že už nejde zavřít víko. Elince teď foukám ten kortikoid, dávám ten Imunyl Broncho, Xyzal a večer před spaním ještě ten Singulair. Má toho už moc, už jí nechci ničím jiným cpát, snad to pomůže. Musím doufat.

Volala mi maminka holčičky, co sedí s Eli ve škole, že měli totálně zkažené Vánoce a svátky, chytla je ta střevní viróza, celou rodinu, že to prej bylo strašný. Tak se máme po Novém roce ve škole zase na co těšit.

Ivčo, tady krmíme labutě loni na Vltavě:

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.