| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Všechny vás tu zdravím. Dojanko máš pěkné fotečky. Elinka má ptáčky ráda. U nás je to opačně, vždy se díváme v povzdálí. Kocour už je naštěstí v pořádku, ale když byl malé kotě tak jsme s ním také jezdili po doktorech a kurýrovali antibiotikama. On je černý, přesně jako ten kocour v Mrazíkovi. Má hodně dlouhé chlupy a těžko se u něj pátrá po povrchovém zranění. Asi tak před měsícem jsem tu řešila, že má průjem, to stačilo si promluvit se sousedkou aby mu přestala dávat mléko a má pokoj.
Gerberko jak to budeme řešit u Kájíka se školkou moc nevím. Dokud to půjde a babička bude v pořádku necháme Káju doma. Teď mají kluci zkouškové období tak se také zapojí do hlídání. Budeme se snažit aby nechodil do školky co nejdýl. V lednu jedeme na kontrolu na homeopatii, tak jsem zvědavá jak nás paní doktorka zhodnotí. Mě už se do Káju, žádná chemie ani ty bakteriální lyzáty cpát nechce. Maximálně mu koupím vitamíny, protože dostat do něj zeleninu je dost obtížné. Posledně ho testovala homeopatka jestli nemá překyselený organismus a to neměl. Tak snad to nebude tak zlé. Ven chodit budeme co to půjde a spíš do přírody. Pobyt na horách by mě taky lákal. V Beskydech je fajn, máš mou poklonu, že si na to troufneš sama. Já bych asi taky musela jet sama s Kájou a to se mi moc nechce. Uvažovala jsem o Priesnitzových lázních v Jeseníkách. Moje kamarádky už mají děti odrostlé, takže by se mnou asi nikdo nechtěl. My nikam na delší dobu nejezdíme, teď co jsme na domečku tak není čas a peníze jsou stále kam investovat. Uvidíme jak se bude příští rok vyvíjet co se nemocí týče. Holky držte se a přeju vám všem pěkného a veselého Silvestra. ~3~ ~x~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.