| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jé, Lipuško, to je krásná chaloupka :-)~R^. Tam by se nám taky moc líbilo. To jsou ty Nízké Tatry? Škoda, že je to tak daleko. My se ségrou plánujeme na letošek moře, zkusíme něco "na poslední chvíli", vyjde to nejlevněji. Jely bychom jenom za dospělé my dvě + 4 děti. Já mužskýho nemám a ségry manžela válení u moře nebaví, tak zkusíme poprvé takhle samy. Sama s holkama bych se bála z toho důvodu, kdyby jedna onemocněla, tak by musela zůstat s námi na pokoji. Mám na mysli Šárku, protože samotnou na pláž bych ji nepustila. Takhle to máme se ségrou pojištěný, že když by "nedej Bože" nějaké dítě zamarodilo, tak jedna zůstane na pokoji a druhá půjde k vodě s ostatními.
Nejezdíme do hotelů, vždycky máme apartmán s vlastní kuchyňkou, abychom si mohly samy vařit, ráno nemusíme brzy vstávat na snídaně, večer nakoupíme pečivo a ráno si spíme, do kdy chceme (třeba se válíme do 9.30) a pak v klidu posnídáme. Já bych ani neměla pořádné oblečení do hotelu, mám vždycky s sebou akorát volný tričko na pláž místo šatů, plavky a nějaké 3/4 kalhoty. Ani jedna se ségrou nejsme ty typy, co by se předváděly ráno v jiném oblečení, v poledne jiném a na večeři v jiném. Ani nemám ráda ty megalomanské hotely. Vyhledáváme spíš samotu a co nejmíň lidí a hlavně v okolí žádné diskotéky apod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.