| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já nikdy nepochopila ani němý grotesky, nepřišlo mi na tom vůbec nic vtipnýho. Mezi Frigem na mašině a Novotným převlečeným za řepnou bulvu neshledávám rozdílu.
Mr. Bean mi nevadí, ale daleko lepší mi s Rowanem Atkinsonem přišla Černá zmije nebo Tenká modrá linie. Syn hodně sleduje sitcomy a kreslené seriály na Nickelodeonu a občas se tomu dost zasmějeme (I Carly, Drake a Josh, Big Time Rush...)
Docela mne bavil anglický Top Gear, ale viděla jsem jen pár dílů.
Obecně mám nejradši britský humor, třeba německé komedie příliš nechápu, i když dodnes vzpomínám na jednu pěknou scénu z filmu s německým komikem Ottou.
Dodnes mne pobaví některé pasáže z Velkého bazaru a Velkého blondýna ("Můj milý Morrisi..."), ovšem jako dítě jsem to měla ráda daleko víc... holt míň srovnání.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.