| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lillu.Tak v plzni se myslím jak jsem se dočetla řeší potraty od druhého trimestru jestli se nemýlím.
Proto nás odeslali do Prahy my máme problém první trimestr.Mám za sebou tři potraty ne po sobě.První byl 5/2008,pak byl porod 8/2009 spontánní,a ted na jaře potrat 6/2011.Po tomhletom jsme prošli genetickým vyšetřením,ja včetně Hematologie,cukrovky,štítná žláza,a u manžela se taky nic nenašlo prostě negativní tak jsme se začli na podzim snažit znova a začla jsem v 5 týdnu špinit pak až krvácet tak jsem byla 3 dny hospitalizovaná s tím že dva dny po sobě mi brali HCG jeden den 9000 a na druhý den to spadlo na 4500 takže revize.
Podotýkám ted to mohla být nahoda zapadla jsem těsně před antibiotikama na močák,ale ty by prý neměly ublížit byly na bázi penicilínu,hlasila jsem že se snažíme o mimi.Ale hold někomu neublíží v ranném stádiu nic někomu jakýkoliv lék a nemusí to být ani antibiotikum. ~7~
Takže uvidíme.My problém s otěhotněním jako takový nemáme,zapadnu do 2 měsíců po snažení,takže alergii na sperma mít asi nebudu jelikož bych ani nezapadla,ale pravděpodobně jak jsem se dočetla asi to může být ten trofoblast.No stejně se to lečí tím samým svinstvem tak jako tak.
Každopádně budu ráda,jestli už něco najdou co se dá léčit,protože tolik lítání po doktorech bez úspěchu a stále nevyřešené potraty už mě opravdu hodně psychicky deptají.
Vždy jsem začla u Zamlklých těhu špinit a pak krvácet a u mého syna nic,takže už začínám nervoznět.Podotýkám ani utrogestan na podporu placenty,ascorutin na špinění a kyselina listová,kterou jsem vždy brala tři měsíce předem nepomohla.Vždy to skončilo do 8 týdne,že nebyla srdeční akce. ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.